“Każda dodatkowa osoba zadowolona ze współpracy z nami, powoduje, że nasza praca staje się przyjemnością. Sekret zadowolonego klienta polega na nawiązaniu z nim odpowiedniej relacji i podjęciu współpracy na zasadach, których oczekuje i poszukuje. Indywidualne i nieszablonowe podejście do ludzi to coś, co z pewnością wyróżnia APZ i powoduje, że jest firmą, której ludzie ufają i zlecają obsługę nieruchomości.”
consulting_placeholder
Bartosz Krajewski
Prezes, APZ Nieruchomości

0

m2 powierzchni

0

wspólnot
mieszkaniowych

0

pracowników

0

lat
doświadczenia

Nasze podstawowe wartości

Niezawodność

Każda nieruchomość ma przypisanego swojego osobistego i odpowiedzialnego urzędnika. Nasi pracownicy wiedzą, jak w uporządkowany, zrozumiały i przejrzysty sposób przedstawić Państwu przepływy płatności, wydatki i możliwe zmiany.

Bezpieczeństwo

Firma zarządzająca nieruchomościami APZ Nieruchomości Sp. z o.o. posiada wszystkie polisy ubezpieczeniowe zwyczajowo stosowane w branży, w tym ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody majątkowe.

Dalekowzroczność

Nasza firma od kilkudziesięciu lat monitoruje rozwój rynku nieruchomości, dzięki czemu jest na bieżąco z dynamicznym rynkiem, ale także z kwestiami prawnymi, które są niezbędne do korzystnego i bezpiecznego zagospodarowania nieruchomości.

Wysoka jakość

Nasze "wszechstronne, beztroskie zarządzanie" oferuje właścicielom nieruchomości z regionu Poznania stale rosnący zakres usług, który znacznie wykracza poza portfolio klasycznej firmy zarządzającej nieruchomościami.

Specjalizacja

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w specjalistycznych seminariach, dzięki czemu dysponują wysoko wykwalifikowaną wiedzą. W ten sposób możemy wspierać Państwa we wszystkich zadaniach związanych z zarządzaniem Państwa nieruchomością.

Indywidualność

Prawie żaden budynek nie jest taki sam i nie każde stowarzyszenie właścicieli ma takie same wymagania dotyczące usług. Otrzymają Państwo ofertę, która odpowiada warunkom kompleksu mieszkaniowego i Państwa życzeniom odnośnie zarządzania.

Nasi klienci

Istnieją różne potrzeby w zależności od klientów, których obsługujemy. Wspólnoty mieszkaniowe oczekują długoterminowego wsparcia, z naciskiem na utrzymanie i rozwój gospodarczy budynku. Z drugiej strony, klienci, którzy chcą z naszą pomocą sprzedać swoją nieruchomość, potrzebują czasem szybkiego, ale także rzetelnego wsparcia.

Niezależnie od ich potrzeb, mogą liczyć na to, że otrzymają od nas najlepsze możliwe i indywidualne wsparcie. Zadowolenie klienta jest kapitałem naszej firmy.

83%

wspólnoty mieszkaniowe

12%

objekty komercyjne

5%

obsługa najmu

Nasz zespół