20211230_456663
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 85
6564530_456663
20220110_111201_1
20211230_23443
20211230_1344563

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie:

  • pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości,
  • pośrednictwa w najmie, czy dzierżawie nieruchomości które prowadzone są wyłącznie pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami

W ramach usługi wykonujemy wszelkie czynności prowadzące do zawarcia transakcji (sprzedaż, zamiana, najem, dzierżawa), począwszy od pozyskania klienta (nabywcy, najemcy, dzierżawcy), przez analizę stanu prawnego nieruchomości, porady prawne, porady finansowe i kredytowe, aż po zawarcie finalnej umowy sprzedaży, najmu, zamiany czy dzierżawy nieruchomości.

Dla naszych stałych klientów (członków zarządzanych przez nas wspólnot mieszkaniowych, właścicieli zarządzanych przez nas nieruchomosći) proponujemy bardzo atrakcyjne zasady współpracy (konkurencyjna prowizja, usługi dodoatkowe)

Oferta

Proponujemy prowadzenie wszelkich czynności zmierzających do zawarcia stosownej transakcji (sprzedaż, zamiana, najem, dzierżawa), w szczególności obejmujących:

  • analizę stanu prawnego nieruchomości,
  • analizę stanu technicznego nieruchomości,
  • działania zmierzające do znalezienia nabywcy, najemcy nieruchomości,
  • weryfikację klientów (zwłaszcza w zakresie najmu lokali),
  • doradztwo w zakresie finansowania transakcji,
  • pozyskanie i opracowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji.

Szczegółowy zakres obowiązków, jak i pozostałe zasady współpracy ustalane są każdorazowo w umowie zawieranej z właścicielem nieruchomości.
Zapraszamy do współpracy!

Najczęściej zadawane pytania

Cena usługi jest każdorazowo ustalona w drodze negocjacji z klientem. Rynkowa cena usługi wynosi od 1 do 3% ceny sprzedaży nieruchomości, a w przypadku najmu, dzierżawy – jedno lub dwumiesięczny czynsz.

Tak, posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie OC w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Mimo, że w prawie polskim zniesiony został obowiązek posiadania licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami, zatrudniamy osobę posiadająca taką licencję, uzyskaną przed 2014 rokiem (zanim został zniesiony obowiązek posiadania licencji).

jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze lub złóż zapytanie biznesowe online.