Zarządzanie Nieruchomościami  - Wspólnoty Mieszkaniowe –  Zarządcy Nieruchomości Poznań

KONTAKT

z naszym biurem

ul. Wawrzyniaka 37
lokal użytkowy

telefon

+48 61 811 35 65
+48 530 416 416

email

biuro@apzn.pl

POGOTOWIE TECHNICZNE 24H

TEL. 500 188 113


ebok


Biuro Jackowskiego

Biuro Wierzbowa

Biuro Dąbrowskiego

O nas

APZ Nieruchomości Sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, obsługi najmu, doradztwa, obsługi technicznej i księgowej. Odbiorcą naszych usług są wspólnoty mieszkaniowe, właściciele obiektów przemysłowych, nieruchomości komercyjnych, lokali handlowych, usługowych i biurowych.

Specjalizację firmy stanowią jednak zlecenia na rzecz wspólnot mieszkaniowych, w których przewagę firmy buduje nasze ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze zarówno budynków wieloletnich, wymagających szczególnego zaangażowania i nakładu pracy, jak również budynków nowo wybudowanych.

Znajomość nowoczesnych technologii i rozpoznanie najtrudniejszych problemów, z którymi zmagają się właściciele nieruchomości powodują, że nasza usługa jest kompletna a rozwiązania przez nas proponowane optymalne.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu oferujemy realną pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności, dokumentów i uzgodnień związanych z przejęciem nieruchomości do zarządzania od dotychczasowego zarządcy, czy developera, rejestracją wspólnoty mieszkaniowej (uzyskanie NIP. REGON), założeniem rachunku bankowego itp.