Zarządzanie Nieruchomościami  - Wspólnoty Mieszkaniowe –  Zarządcy Nieruchomości Poznań

KONTAKT

z naszym biurem

ul. Wawrzyniaka 37
lokal użytkowy

telefon

+48 61 811 35 65
+48 530 416 416

email

biuro@apzn.pl

POGOTOWIE TECHNICZNE 24H

TEL. 500 188 113


ebok


Biuro Jackowskiego

Biuro Wierzbowa

Biuro Dąbrowskiego

dane teleadresowe

Pogotowie  Techniczne 24h tel. 500 188 113 awarie@martelserwis.pl
       
Sekretariat      
Anna Lewandowska  tel. 530 416 416 tel. +48 811 35 65 biuro@apzn.pl
       
     
       
Zarząd Spółki      
Bartosz Krajewski Prezes Zarządu tel. +48 61 811 35 65 b.krajewski@apzn.pl
Joanna Jarosz Wiceprezes Zarządu tel. +48 61 811 35 65  j.jarosz@apzn.pl
       
Zarządcy nieruchomości    
Romana Ignasiak Dyrektor Zarządzający tel. +48 61 811 35 65 r.ignasiak@apzn.pl
       
Anna Bendowska Zarządca nieruchomości tel. +48 61 811 35 65 a.bendowska@apzn.pl
Mariola Galanty Zarządca nieruchomości tel. +48 61 811 35 65 m.galanty@apzn.pl
Edyta Jagielska Zarządca nieruchomości tel. +48 61 811 35 65 e.jagielska@apzn.pl
Magdalena Korpik Zarzadca niruchomości tel. +48 61 811 35 65 m.korpik@apzn.pl
Małgorzata Kaźmierczak Zarządca nieruchomości tel. +48 61 811 35 65 m.kazmierczak@apzn.pl
Marek Misiek Zarządca nieruchomości tel. 48 61 811 35 65 m.misiek@apzn.pl
Joanna Ratajczak Zarządca nieruchomości tel. +48 61 811 35 65 j.ratajczak@apzn.pl
Wiktoria Rądlewska Zarządca nieruchomości tel. +48 61 811 35 65

w.radlewska@apzn.pl

Tomasz Nowacki Zarządca nieruchomości tel. +48 61 811 35 65 t.nowacki@apzn.pl
Ilona Wysocka Zarządca nieruchomości  tel. +48 61 811 35 65     i.wysocka@apzn.pl
       
       
Sprawy techniczne      
Marek Wujeski Inspektor nadzoru budowlanegp tel. +48 61 811 35 65 m.wujeski@apzn.pl
Bartosz Woźniak Inspektor nadzoru budowlanego tel. +48 61 811 35 65 b.wozniak@apzn.pl
Aleksandra Tabor Specjalista ds. technicznych tel. +48 61 811 35 65 a.tabor@apzn.pl
       
Księgowość      
Katarzyna Zenker Główna Księgowa tel. +48 61 811 35 65 k.zenker@apzn.pl
Barbara Rybińska Samodzielna Księgowa tel. +48 61 811 35 65 b.rybinska@apzn.pl
Małgorzata Celuch Samodzielna Księgowa tel. +48 61 811 35 65 m.celuch@apzn.pl